Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán akcí 2018

22. 1. 2018

LEDEN

6 .1.     Běh     Moutnice       Ú

8.1.    Župní rada a předsednictvo      Ž

13.1.    Župní ples  Ostrožská Nová Ves   Ž

20.1.     Sjezdové lyžování    ´Drnovice      Ž

27.1.    Ústřední ples    Rtyně v Podkrkonoší  Ú

ÚNOR

01.02   Výhlášení výtvarné soutěže    Ž

10.02.  Bežecké lyžování      Drnovice - Ploština  Ú,  Ž

12.2.    Župní rada a předsednictvo   Ž

17.2.    Orelský slavíček Domanín   Ž

22.-25.2. Duchovní obnova        Ž

BŘEZEN

 3.3.    Sjezdové lyžování Stupava    Ú

10.3.   Zlatá réva Kunovice      Ž,Ú

17.3     Župní sjezd župy Velehradské        Veselí nad Moravou Ž

24.3.    Plavání  Zlín                          Ž  

DUBEN

07.04.  Volejbal  ženy,  Brno    Ú

9.4.    Župní rada a předsednictvo   Ž    

14.4.    Volejbal – muži  Brno     Ú

14.4.     Turistika Vizovice       Ž

20.-22.4.  Divadelní dílna Boleradice     Ú

21.4.    Volejbalové hry   Křenovice    Ú

28.4.    Pitěnský škrpál     Ž

28.4.     Stolní tenis  družstva Polná      Ú

KVĚTEN

5.5.      Atletika Nivnice                          Ž

14.5.      Župní rada a předsednictvo   Ž

19.5.    Běh Olešnice     Ú

19.5.     Kuželky družstva   Ratíškovice     Ú

26.05.   Atletika  Val. Klobouky     Ž

ČERVEN

2.6.       Cantate   Luhačovice      Ú

3.6.    Župní akademie    Slavičín      Ž

9.6.      Běh na Petřín   OBL                    Ú

11.06.   Župní rada a předsednictvo      Ž

17.6.     Pouť Sv, Antonínek    Ž

18.6.     Významný den Orla - vzpomínka na padlé výsadkáře při haidrichiádě

23.06.   Atletika Vyškov   Ú 

30.6.    Folklorní festival    Brno Řečkovice   Ú

ČERVENEC

4.07.    Dovednosti Velehrad              Ú

 5.07.    Pouť Velehrad                       Ú,Ž

14.7.     Atletika Domanín                 Ž

 4.8.      Vnorovská desítka           Ž

4.8.       Nehejbal Domanín       Ž

11.8.     Klobucká kola     Ž, Ú

 13.08.    Župní rada a předsednictvo   Ž

15.8.     Významný den Orla    Svátek  Pany Marie Královny Orlů

18.8.     Kola Kašava     Ž.Ú

18.-19.8. Orelská pouť Sv. Hostýn  Ú

25.8.    Horská kola Bořitov          Ú

25.8.    Nohejbal Ratíškovice         Ú

ZÁŘÍ

 1.9.    Pouť Provodov         Ž

8.9.      Stolní tenis  jednotlivci  Ostrožská Nová Ves  Ú

10.9     Župní rada a předsednictvo   Ž

15.9.    Atletika Vyškov               Ú

22.9.    Běh Česká Třebová   Ú

22.9.    Volejbal    Zlín        Ž

28.9.    Pouť Stará Boleslav      Ž

ŘÍJEN

1.10.    Setkání seniorů       Ž

 6.10.    Horská kola Drnovice    Ž, Ú

8.10.   Župní rada a předsednictvo  Ž

13.10.    Svatováclavská réva  Lubina   Ú

13.10.   Florbal    turnaj   2003 a starší Semily         Ú        

13.10.   Badminton jednotlivci   Slavičín    Ž

20.10.   Šachy  Moutnice    Ú

20.10.   Florbal turnaj  žáci  Kněžice    Ú

LISTOPAD

03.11.   Plavání   Blansko   Ú

12.11.   Župní rada a předsednictvo          Ž

24.11.   Badminton jednotlivci   Polná    Ú

24.11.   Na Orelsků strunu        Ž

24.11.   Fotbal  žáci    Uherský Brod    Ž

PROSINEC

10.12.   Župní rada a předsednictvo   Ž

29.12.   Vánoční turnaj, stolní tenis jednotlivci Zlín  Ž