Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán župních akcí 2019

10. 12. 2018

LEDEN

5.1.     Běh     Moutnice       Ú
12.1.    Běžky Ploština          Ú,Ž
14.1.    Župní rada a předsednictvo      Ž
19.1.     Sjezdové lyžování    Drnovice      Ž
26.1.     Orelský ples Veselí nad Moravou    Ú,Ž

ÚNOR

1.2   Výhlášení výtvarné soutěže    Ž
11.2.    Župní rada a předsednictvo   Ž
23.2.    Sjezdové lyžování Stupava    Ú

BŘEZEN

8.-10.3. Duchovní obnova        Ž
9.3.    Orelský slavíček Domanín   Ž
16.3     Župní sjezd župy Velehradské    Slavičín Ž
23.3.    Zlatá réva Kunovice               Ž, Ú
23.3.    Plavání  Zlín                          Ž  

DUBEN

06.04.  Volejbal ženy,  Brno    Ú
06.04.  Turistika Vizovice         Ž  
13.4.    Volejbal – muži Brno     Ú
20.4.    Volejbalové hry   Letohrad    Ú
27.4.    Pitěnský škrpál     Ž

KVĚTEN

3.-5.5. Divadelní dílna Boleradice     Ú
4.5.      Stolní tenis družstva Polná      Ú
4.5.      Atletika Nivnice
8.5.       Kuželky    Valašské Meziříčí      Ú
13.5.      Župní rada a předsednictvo   Ž
18.5.    Běh Olešnice     Ú
18.5.    Folklorní festival Řečkovice      Ú
19.5.    Župní akademie    Modrá      Ž
25.05.   Atletika Val. Klobouky     Ž

ČERVEN

1.6.       Cantate   Luhačovice      Ú
8.6.       Petang   Řečkovice       Ú
10.6.   Župní rada a předsednictvo      Ž
15.6.     Volejbal Zlín              Ž
16.6.     Pouť Sv, Antonínek    Ž
22.06.   Atletika Vyškov   Ú
23.6.     Kola Babice                 Ž

ČERVENEC

4.7.    Dovednosti Velehrad              Ú
5.7.    Pouť Velehrad                       Ú,Ž
12. – 20.7. Cyklopouť Polsko         Ú
13.7.     Atletika Domanín                 Ž
21.7.     Kola Zlín                          Ž, Ú

SRPEN

3.8.      Vnorovská desítka           Ž
3.8.      Nehejbal Domanín       Ž
10.8.    Klobucká kola     Ž, Ú
12.8.  Župní rada a předsednictvo   Ž
15.8.    Významný den Orla    Svátek Pany Marie Královny Orlů
17.-18.8. Orelská pouť Sv. Hostýn  Ú
24.8.    Nohejbal Ratíškovice         Ú

ZÁŘÍ

7.9.    Pouť Provodov         Ž
9.9.    Župní rada a předsednictvo
14.9.      Stolní tenis jednotlivci  Ostrožská Nová Ves  Ú
14.9.    Atletika odznak B. Kostelky Vyškov               Ú
15.9.    Kola Kašava          Ú, Ž
21.9.    Běh Česká Třebová   Ú
28.9.    Pouť Stará Boleslav      Ž

ŘÍJEN

1.10.    Setkání seniorů       Ž
5.10.    Horská kola Drnovice    Ž, Ú
12.10.   Svatováclavská réva Lubina     Ú
14.10.   Župní rada a předsednictvo  Ž   
12.10.   Badminton jednotlivci   Slavičín    Ž
19.10.   Šachy Moutnice    Ú

LISTOPAD

2.11.   Plavání   Blansko   Ú
12.11.   Župní rada a předsednictvo          Ž
23.11.   Badminton jednotlivci   Polná    Ú
23.11.  Na Orelsků strunu Domanín      Ž
23.11.   Fotbal žáci    Uherský Brod    Ž

PROSINEC

9.12.   Župní rada a předsednictvo   Ž
28.12.   Vánoční turnaj, stolní tenis jednotlivci Zlín Ž