plán župních a ústředních akcí na rok 2017Plán župních i ústředních sportovních akcí
Plán župních i ústředních sportovních akcí
spolu s plánem kulturních a duchovních akcí v roce 2017
7 .1. Běh Moutnice Ú
7 .1. Župní ples Kašava
9.1. Župní rada a předsednictvo
01.02 Výhlášení výtvarné soutěže
04.02. Bežecké lyžování Drnovice - Ploština Ú, Ž
11.02. Orelský slavíček Domanín
13.2. Župní rada a předsednictvo
25.02. Ústřední ples Ratíškovice Ú
25.02. Sjezdové lyžování Újezd Ž
4.3. Sjezdové lyžování Stupava Ú
5.3. Varhaní koncert Slavičín
11.3. Duchovní cvičení Slavičín
18.3 Župní sjezd župy Velehradské Vizovice
25.3. Duchvní cvičení Kunovice Ž
1.4. Zlatá réva Kunovice Ž
1.4. Volejbal mládež Křenovice Ú
1.4. Volejbal muži Brno Ú
8.4. Plavání Zlín Ž
10.4. Župní rada a předsednictvo Ž
21.-23.4. Divadelní dílna Boleradice Ú
22.4. Turistika Vizovice Ž
29.4. Stolní tenis družstva Polná Ú
29.4. Pitěnský škrpál Ž
6.5. Atletika Nivnice Ž
15.5. Župní rada a předsednictvo Ž
20.5. Běh Olešnice Ú
27.05. Atletika Val. Klobouky Ž
3.6. Cantate Luhačovice Ú
4.6. Župní akdemie Staré Město vyhodnocení výtvarné soutěže Ž
12.6. Župní rada a předsednictvo Ž
17.6. Atletika Vyškov Ú
18.6. Pouť Svatý Antonínek Ú.
24.06. Fotbal muži v Moutnici Ú
4.07. Dovednosti Velehrad Ú
5.07. Pouť Velehrad Ú,Ž
5.8. Vnorovská desítka Ž
7.08. Župní rada a předsednictvo Ž
12.8. Horská kola Val.Klobouky Ú
19.8. Horské kola Kašava Ú
19.-20.8. Orelská pouť Sv. Hostýn Ú
26.8. Horská kola Bořitov Ú
26.8. Nohejbal Ratíškovice Ú
2.09 Pouť Provodov Ž
2.9. Folklorní festival Brno Řečkovice Ú
9.9. Atletika Vyškov Ú
11.09. Župní rada a předsednictvo Ž
16.9. Stolní tenis jednotlivci Ostr. Nová Ves Ú
23.9. Běh Česká Třebová Ú
28.9. Pouť Stará Boleslav Ž
30.9. Běh na Petřín Praha Ú
2.10. Setkání seniorů Ž
7.10. Horská kola Drnovice Ú
7.10. Svatováclavská réva Lubina Ú
9.10. Župní rada a předsednictvo Ž
14.10. Badminton jednotlivci Slavičín Ž
14.10. Florbalový turnaj 2002 a starší Semily Ú
14.10. Florbalový turnaj 2003 – 2005 Kněžice Ú
21.10. Šachy Moutnice Ú
22.10. Charitativní varhaní přehlídka Brno U Jezuitů
3.11. Plavání Blansko Ú
13.11. Župní rada a předsednictvo Ž
18.11. Badminton jednotlivci Polná Ú
18.11. Na Orelsků strunu Ž
25.11. Fotbal žáci Uherský Brod Ž
11.12. Župní rada a předsednictvo Ž
2.